CARL MAGNUS. GEOMETRISK KOMPOSITION.

4384883. CARL MAGNUS. GEOMETRISK KOMPOSITION.

Litografi, signerad och daterad 82, numrerad 19/90, ca 38x56 cm. Ramens mått ca 42x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Magnus (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Carl Magnus (Född 1943)

Antal besök: 346