SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Kustutsikt.

4384854. SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Kustutsikt.

Olja på duk
Med en oläslig signatur
38x55 cm.

Ram i förgyllt trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Med en oläslig signatur
38x55 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - D
Antal besök: 209