VAS, silver, stämplad FH. 1900-tal. Vikt 1181 gram.

43847. VAS, silver, stämplad FH. 1900-tal. Vikt 1181 gram.

Stämplad FH, blomma samt B. Höjd 32,5 cm.

Slitage, bucklig vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklig vid mynning.

Antal besök: 1 021