BORDSLAMPA, jugend, mässing.

BORDSLAMPA, jugend, mässing.
4384622. BORDSLAMPA, jugend, mässing.

Höjd ca 46 cm vippbar arm.

Lagning, slitage, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Medföljande skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm vippbar arm.

Antal besök: 249