KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, 1900-tal.

438460. KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Grön tygklädsel.

Slitage, lösa armstöd, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön tygklädsel.

Antal besök: 337