OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Akvarell, signerad och daterad.

4384595. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Akvarell, signerad och daterad.

Pingstliljor
Bildmått:29 x 20 cm
Yttermått:4 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pingstliljor
Bildmått:29 x 20 cm
Yttermått:4 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 154