BÅTMODELL, plast.

BÅTMODELL, plast.
4384482. BÅTMODELL, plast.

längd 97 cm.

delar kan saknas, skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4384482. BÅTMODELL, plast.

längd 97 cm.

Antal besök: 236