SÄNG, SIDOBORD, 2 st, kromade stålrör, funkis, 1900-tal.

438440. SÄNG, SIDOBORD, 2 st, kromade stålrör, funkis, 1900-tal.

Bäddmått ca 197 x 90 cm, sidobordens mått: längd 39, djup 55, höjd.

Slitage, repor och märken, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 741