GERHARD NORDSTRÖM. KAFFEKVARN.

4384402. GERHARD NORDSTRÖM. KAFFEKVARN.

Torrnål, signerad och numrerad 61/175, ca 29x24 cm. Ramens mått ca 50x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Antal besök: 177