PÄRLCOLLIER, Lås i 18K vitguld, 1900-tal.

4384333. PÄRLCOLLIER, Lås i 18K vitguld, 1900-tal.

Odlade pärlor 7 mm.
Längd: 47,5 cm
Vikt lås (med pärla): ca 2,3 gram.

Tråd gått av från lås, mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Odlade pärlor 7 mm.
Längd: 47,5 cm

Antal besök: 346