4384293. ARMBANDSUR 2 stycken, automatic.
Lagonda Automatic de Lux - boett ca 34x36 mm, no 712102,
Delbana -boett ca 34x40 mm, no 27870.
Bruksslitage, repor på plast glas, Lagonda saknar armband. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.