BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal.

4384289. BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal.

Höjd ca 37,5 cm.
Total höjd ca 58 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage med märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37,5 cm.
Total höjd ca 58 cm.

Antal besök: 1 818