EN MOORCROFT HIBISKUSMÖNSTERVAS.

4384253. EN MOORCROFT HIBISKUSMÖNSTERVAS.

Hibiskusmönstervasen i lökform med rörlinjedekoration, signerad ”WM” till basen, 18 cm höjd.

Allmänt slitage, inga uppenbara skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 105