FICKUR 3 stycken.

FICKUR 3 stycken.
4384207. FICKUR 3 stycken.

Zenith boett ca 50mm manuell
Facit boett ca 48 mm quartz
Boett ca 46 mm
samt två klockkedjor i metall.

Bruksslitage, repor, krackeleringar urtavlor.
Zenith - Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Batteribyte krävs - Facit, ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!
4384207. FICKUR 3 stycken.

Zenith boett ca 50mm manuell
Facit boett ca 48 mm quartz
Boett ca 46 mm

Antal besök: 257