YNGVE BROTHEN. "Höstsol", olja på duk, signerad.

438414. YNGVE BROTHEN. "Höstsol", olja på duk, signerad.

40 x 55 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 55 cm.

något fläckig.

Antal besök: 1 775