EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.

EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.
4384149. EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.

På gren. Höjd ca 26 cm.

Ytslitage. Smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

På gren. Höjd ca 26 cm.

Ytslitage. Smutsad.

Antal besök: 335