VERKTYGSLÅDA, tidigt 1900-tal.

4384077. VERKTYGSLÅDA, tidigt 1900-tal.

Verktygslåda i trä med beslag i smide. Flertalet verktyg, bland annat rubank och flera list- och profilhyvlar.
Mått: längd 82, bredd 28, höjd 26 cm.

Låda med omfattande slitage och skador, verktyg med bruksslitage och korrosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 317