NORMAN ROGERS (1900-TAL) SOVANDE KATT.

4384076. NORMAN ROGERS (1900-TAL) SOVANDE KATT.

signerad (nere till höger), akvarell
26 x 24cm - bildstorlek
44cm x 40cm - ramstorlek.

En del missfärgning men generellt bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 24cm - bildstorlek
44cm x 40cm - ramstorlek.

Antal besök: 192