EN VIKTORIANSK ESTETISK BAMBU OCH LACKERAT BORD.

4384047. EN VIKTORIANSK ESTETISK BAMBU OCH LACKERAT BORD.

toppen dekorerad i japansk stil med fågel och blommor, integrerad tidningsdelare nedan, 70 cm hög x 50 cm bred x 35 cm djup; tillsammans med en 1970-tal (?) bambu golvlampa med vikbar ram och sammettygskärm, 81cm hög x 31cm bred x 21cm djup.

Lätt ytslitage.
Lampan i funktionsdugligt skick men ej PAT-testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt ytslitage.

Antal besök: 270