SADELVÄSKA samt MATTA, oritentaliskt.

438397. SADELVÄSKA samt MATTA, oritentaliskt.

Matta ca 92 x 52 cm.
Sadelväska ca 116 x 40 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matta ca 92 x 52 cm.
Sadelväska ca 116 x 40 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 759