SLAGBORD, 1800/1900-tal.

SLAGBORD, 1800/1900-tal.
4383967. SLAGBORD, 1800/1900-tal.

Grålackerad underrede. Laserad skiva. Längd 35 + 72x2, bredd 117, höjd 77 cm.

Märken, fläckar samt färgbortfall. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 514