SKRIVMASKIN, Olympia Splendid 66.

4383948. SKRIVMASKIN, Olympia Splendid 66.

Med väska. Längd ca 30, bredd 29, höjd 9 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 168