GRIPSHOLMSSTOLAR 6 st 1800-tal.

438391. GRIPSHOLMSSTOLAR 6 st 1800-tal.

6 st karmstolar, snarlika, valnöt med varierande rottingsitsar.

Slitage, 1 st fotslå saknas,varierande slitage på flätningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 601