EVA ACKING. ABSTRAKT KOMPOSITION.

4383830. EVA ACKING. ABSTRAKT KOMPOSITION.

Olja på pannå, signerad och daterad 79, ca 34x27 cm. Ramens mått ca 40x32 cm.

Ram med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med smärre fläckar.

Antal besök: 254