STOLAR, ett par, funkisstil.

STOLAR, ett par, funkisstil.
4383695. STOLAR, ett par, funkisstil.

Förkromad stålrörsstomme. Sits och rygg av brunt konstskinn. Bredd 48, djup 52, rygghöjd 80, sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage. Skinn med stor reva och sprickor. Märken och repor. Sömbristningar. Ett golvskydd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 514