OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, SIGNERAD OSWALD. Munk i vinkällare.

4383663. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, SIGNERAD OSWALD. Munk i vinkällare.

72x58, yttermått 88x73 cm.
Träram.

Krackeleringar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x58, yttermått 88x73 cm.
Träram.

Krackeleringar, retuscher.

Antal besök: 436