HATT, grå filt, Champion, 1900-tal.

4383587. HATT, grå filt, Champion, 1900-tal.

Innermått ca 20,5 x 17 cm
Uppskattad storlek 60.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått ca 20,5 x 17 cm
Uppskattad storlek 60.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 128