TENNSTOP. Klotben och medaljonger, 1900-tal.

4383569. TENNSTOP. Klotben och medaljonger, 1900-tal.

Längd ca 18 cm, höjd ca 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 138