SPELBORD, nyrenässansstil, 1900-tal.

438352. SPELBORD, nyrenässansstil, 1900-tal.

Längd 89, djup 47, höjd 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 415