4383369. EN STOR SAMLING AV 45-TAL (ANTAL).
Den stora samlingen av 7" singlar som inkluderar David Bowie - Black Tie White Noise (74321 148687), AC/DC - Thunderstruck (B8907), Paul McCartney - Hope Of Deliverance (7243 8 80438 7 8), Reel 2 Real - I Like To Move It (TIV-10), Bon Jovi - Please Come Home For Christmas (JOVP 16, bildskiva), Guns N' Roses - Live And Let Die (GFS 17), US3 (x2) - Cantaloop (Flip Fantasia) (7243 8 80917 7 0) och Riddim (7243 8 80636 7 8), andra artister inkluderar George Harrison, Paul Simon, Zig + Zag, Eddy Grant, Bangles, Tone Loc! , Frankie åker till Hollywood, Billy Bragg/Wet Wet Wet, Wham! , Reel2Real, Elvis Presley, Pat Benatar, Billy Idol (flera), och många fler. (antal).
Vinyl är mestadels okontrollerad men plockar ut flera ser de ut i VG eller bättre skick, vissa ärmar med tyngre slitage så varierande vinylskick förväntas, be om tillståndsrapporter på enskilda skivor om det behövs.