BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.
4383326. BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

Rak form. Hyllor, sneddade hörn upptill, korta ben nedtill. Höjd 144 cm, bredd 80 cm, djup ca 30 cm.

Smärre slitage. Ben med slitage. Inoljad yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 497