MATGRUPP, 5 delar, 1950/1960-tal.

438330. MATGRUPP, 5 delar, 1950/1960-tal.

Bord teakfaner, diameter 89,5, höjd 73.
2 skivor bredd 24 + 30 cm
4 stolar lövträ, höjd 84 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skivor bredd 24 + 30 cm
4 stolar lövträ, höjd 84 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 907