SPARBÖSSA, bemålat gjutjärn, 2000-tal.

438324. SPARBÖSSA, bemålat gjutjärn, 2000-tal.

Längd 27 cm.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 cm.

Antal besök: 757