4383222. EN STOR SAMLING AV 45-TAL (ANTAL).
Den stora samlingen av 7" singlar som inkluderar Public Enemy - Shut 'Em Down (Remix) (6577617), Turtle Power - Partners In Kryme (2039337), The Simpsons - Do The Bartman (GEF 87), Naughty By Nature - O.P.P. (bildskiva), Snow - Informer (A8436), WWF Superstars Wrestlemania (74321 138017), Inner Circle - Bad Boys (MAG 1017), Freestyle Fellowship - Hot Potato (BRW 274) och Tag Team - Whoomp! (There It Is) (SHXS1), andra artister inkluderar Billy Joel, Aerosmith, Meat Loaf, The B-52's, Bobby McFerrin, Wizzard, The Housemartins, Wingfield, Shabba Ranks, Broken English, Shaggy, Inner Circle, Vanilla Ice, Bruce Springsteen, UB40, Europa, Pet Shop Boys, KLF, Bon Jovi, A-ha, Erasure, Alice Cooper, Dy Grant, Soft Cell, Kiss, L.L. Cool J, Tears For Fears och många fler. (antal).
Vinyl är mestadels okontrollerad men plockar ut flera ser de ut i VG eller bättre skick, vissa ärmar med tyngre slitage så varierande vinylskick förväntas, be om tillståndsrapporter på enskilda skivor om det behövs.