NILS ANDERSSON. Olja på duk, vallflicka, signerad N Andersson 1858.

4383221. NILS ANDERSSON. Olja på duk, vallflicka, signerad N Andersson 1858.

Rammått ca 47 x 54 cm.

Bruksskick, bilden sitter löst i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 47 x 54 cm.

Antal besök: 428