TIDNINGSSTÄLL, plexiglas, 1970-tal.

4383143. TIDNINGSSTÄLL, plexiglas, 1970-tal.

Ca 30x30x29 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30x30x29 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor.

Antal besök: 193