ALAIN SOUCASSE. Handkollorerad etsning.

4383083. ALAIN SOUCASSE. Handkollorerad etsning.

signerad samt nr 5/25. Bladmått ca 46 x 60 cm. ( 69x82 cm).

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 177