OLSSON & JENSEN. KARUSELL, prydnad, 1900-tal.

4383076. OLSSON & JENSEN. KARUSELL, prydnad, 1900-tal.

Trådkarusell dekorerad med glaspärlor. Metallram på träskiva

Höjd: 52 cm
Diameter: 41 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, märken, färgbortfall, rost, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 52 cm
Diameter: 41 cm.

Antal besök: 327