TAKLAMPA, oidentifierad formgivare, 1900-talets andra hälft.

438307. TAKLAMPA, oidentifierad formgivare, 1900-talets andra hälft.

Taklampa med skärm i mässing och fattningshus i glas
Höjd 35 cm
Diameter ca 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm
Diameter ca 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 665