OLLE ALBERIUS. Ljuslykta, Orrefors.

4382907. OLLE ALBERIUS. Ljuslykta, Orrefors.

I kristallglas och mässing. Etikettmärkt & signerad.

Mått: 22 x 16 cm.

Bruksslitage.

Olle Alberius (1926–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 22 x 16 cm.

Bruksslitage.

Olle Alberius (1926–1993)

Antal besök: 199