EN GEORGE IV SILVERFIOLMÖNSTRAD FISKSKIVA.

4382891. EN GEORGE IV SILVERFIOLMÖNSTRAD FISKSKIVA.

Med genomborrad design och initialt P på handtaget, stämplad Henry & Charles Day, London, 1821. Längd 29cm, vikt 4.3ozt.

Ålder och hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder och hanteringsslitage.

Antal besök: 111