ANNE NILSSON. Parfymflaskor, ett par, Orrefors.

4382883. ANNE NILSSON. Parfymflaskor, ett par, Orrefors.

Etikettmärkta och delvis signerade.
Mått: 9 x 7 cm.

Slitage, märken. Observera att flaskorna endast håller mycket små volymer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 9 x 7 cm.

Antal besök: 154