INGE PETTERSSON. "Fotspår i sanden". Olja på duk, signerad och daterad -04.

438281. INGE PETTERSSON. "Fotspår i sanden". Olja på duk, signerad och daterad -04.

32 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 60 cm.

Antal besök: 1 270