BARGRUPP, 5 delar, modern tillverkning.

4382636. BARGRUPP, 5 delar, modern tillverkning.

Barbord med fyrdelad pelarfot av förkromad metall och rund skiva av vitlackerat trä. Diameter 66, höjd 100 cm. Stolar med sits av plast. Höj- och sänkbara. Bredd 33, djup 40, sitthöjd ca 77 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 163