Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, manshuvud, vitmålad gips.
438255. SKULPTUR, manshuvud, vitmålad gips.
Höjd 37 cm.
Nagg och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 37 cm.
Nagg och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
796