BOKHYLLA, 1930/40-tal.

BOKHYLLA, 1930/40-tal.
4382539. BOKHYLLA, 1930/40-tal.

Två sektioner med skåp nertill, öppna flyttbara hyllplan upptill.
Bredd 181, djup 31, höjd 128 cm.

Bruksslitage. Några fuktfläckar, mindre avslag och skrapmärken. Bakstycke med uppborrat hål. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 316