FÄLLBORD, gråmålat, 1900-talets andra hälft.

4382470. FÄLLBORD, gråmålat, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 72,5 cm.
Diameter ca 59 cm.

Färgbortfall, spikar fattas, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72,5 cm.
Diameter ca 59 cm.

Antal besök: 204