LARS MELANDER. (Född 1939). "J tre steg", blandteknik, assemblage.

4382441. LARS MELANDER. (Född 1939). "J tre steg", blandteknik, assemblage.

etsning, papper, akryl. Signerad samt daterad 2000. Ca 42 x 55 cm inkl ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 214