LARS MELANDER. (Född 1939). "Profiler", blandteknik, assemblage.

4382420. LARS MELANDER. (Född 1939). "Profiler", blandteknik, assemblage.

papper och gouache. Signerad samt daterad 2000. Ca 58 x 39 inkl ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 283