OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tryck, flicka med Sankt Bernhard, 1900-tal.

4382410. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tryck, flicka med Sankt Bernhard, 1900-tal.

Ca 29 x 24 med ram 52 x 47 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram. ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 124